Ibogaina

rok 2002 przyniósł niższy koszt autokuracji

 

  1. Fragmenty poczty ibogainowej otrzymanej dnia 20.03.2000

  2. Możliwości odbycia kuracji.

  3. Autokuracja.

Fragmenty poczty ibogainowej otrzymanej dnia 20.03.2000

Tłumaczenie...

DOT: "WAŻNYCH INFORMACJI Na konferencję prasową, w czasie której Millennium Marijuana March ogłosi swoje poparcie dla Ibogainy" - :  

(Są to zalecenia dla kuracjuszy/auto-kuracjuszy pochodzące od organizatorów damonstracji poparcia legalizacji marichuany w USA. Ci ludzie walczą z uzależnieniem przez całe swoje życie i wierzą, że marichuana może im w tym pomóc. Ja uważam, że to nieprawda. Niestety mam bliski przykład młodego człowieka, który urodził się i mieszka w zachodniej Europie. Od szkoły średniej - jak sądzę - pali marichuanę. Niby jest normalny, logiczny w rozmowie, miły a jednak... mimo możliwości swoją edukację przerwał tuż przed maturą. Informacje pochodzące od promotorów marichuany, bądź jakichkolwiek substancji uzależniających przekazuję tylko dlatego, że są wiarygodne, choć nie są potwierdzone naukowo - stoi za nimi doświadczenie tych, którzy często ratowali swoje życie i doświadczali tego o czym mówią na sobie.)

Potrzebujesz mieć EKG i pełną analizę krwi (szczególnie enzymy wątroby jej funkcjonowanie). Będziesz musiał(a) pozostać czysty(a) przez 12-24 godziny (metadon 24 godziny, heroina i inne krótko działające opiaty 12 godzin).

Kobiety przyjmują 15-20% mniej na kilogram wagi ciała, niż mężczyźni, może to być wynikiem wolniejszego metabolizmu niż u mężczyzn lub, że są one bardziej „otwarte”.

Przeciętnie potrzebujesz ok. 15-19 mg/kg wagi ciała odpowiednio (czystej ibogainy). [....] BARDZO ważnym jest miejsce sesji jej otoczenie, jak również przeszkolony opiekun. Ibogaina to nie piknik, droga jest żmudna. Nadejdzie taki okres, w którym wszystko będzie „różowe”, ale to minie. Ważnym jest by być potem pod opieką i przechodzić dalsze leczenie.

Oto możliwości odbycia kuracji.

Kuracja ibogainą lub pochodnymi ibogainy w St Kitts, West Indies. Koszt 3.000 do 12.000 U$. Szczegóły http://ibogaine.net/ibogaine.html Licencja rządu Indii Zachodnich. ANGIELSKI.

Kuracja ibogainowa w szpitalu w Panamie. Koszt ok. 15.000 U$. Kontakt Dr.
Edgardo Della Sera, of the Panama Ibogaine Project, by
fax on +507 774 4812 Licencja rządu Panamy.

Kuracja ibogainą u prywatnego lekarza w Pólnocnych Włoszech. Koszt ok. 2,500 U$. Nieformalna.

Ogłoszona w lutym 2000 Viva Foundation (całkowicie bezprofitowa organizacja) przeprowadza nadzorowane medycznie sesje ibogainowe w szpitalach podobnych do wiejskich rezydencji, w trzech krajach w Ameryce Środkowej, o zmiennej cenie. Tel. 1-800-484-8846 pin 10-52. Obawiam się, że ten numer jest dostępny tylko wewnątrz USA Status nieznany.

Kuracja korzeniem Tabernanthe Iboga, w etnicznej osadzie w Południowej Francji (z ceremoniami Bwiti). Koszt ok. 1.000 U$. FRANCUSKI. Nieformalna.

Kuracja w organizacji Erica Tauba „I begin again”. Zlokalizowana na Florydzie, ale działająca poza granicami USA. Koszt 1000 – 2,500 U$. ANGIELSKI. Nieformalna.

Kuracja w Amsterdamie Chlorowodorkiem Ibogainy (czysta, krystaliczna Ibogaina). Cena do uzgodnienia. Nieformalna.

Kuracja w Południowej Afryce korzeniem Tabernanthe Iboga. Cena do uzgodnienia. Nieformalna. Niedostępna. Terapeuta zginął w wypadku samochodowym jesienią 2000.

Sesja Ibogainowa w etnicznej osadzie Bwiti niedaleko YAOUNDE, Cameroun. Koszt ok. 1,500 U$. FRANCUSKI. Nieformalna.  

Autokuracja

W Polsce nie ma możliwości odbycia takiej terapii. Jedyną możliwością jest AUTOKURACJA. Jest to zresztą najbardziej etyczna forma, gdyż oczekiwanie, że ktoś podejmie ryzyko podania preparatu o działaniu fizjologicznym bez podstaw prawnych byłoby narażaniem tej osoby na olbrzymie konsekwencje, szczególnie w przypadku powikłań. Zatem ....

Zakup Chlorowodorku Ibogainy i przyjęcie go samemu pod odpowiednią opieką. Koszt ok. 300-500 U$ za gram i ulega istotnym wahaniom. Z powodu restrykcji prawnych nie może być wysłany do USA, Belgii i Szwajcarii. Nieformalnie.

Zakup wysokiej jakości kory korzenia Tabernanthe Iboga i przyjęcie jej samemu. Koszt ok. 7 – 15 U$ za gram i ulega istotnym wahaniom. Podobnie jak Chlorowodorek Ibogainy nie może być wysłany do USA, Belgii i Szwajcarii.

Od czasu do czasu pojawiają się oferty, których koszt jest niższy. Czasami natrafiam na takie informacje. Jeśli napiszesz do mnie to może uzyskasz takie informacje przy odrobinie szczęścia.

Aktualnie można sprowadzić wyciąg z korzenia tabernanthe Iboga.Najczęściej stosowana dawka to 6 gram. Koszty pierwszej autokuracji wynoszą już tylko około 1.000 zł. Jest to olbrzymi postęp w stosunku do lat ubiegłych. Nie wiadomo tylko jak długo ta cena się utrzyma?

Autokuracja Ibogainą to dla wszystkich naprawdę zdeterminowanych najbardziej przystępna i najtańsza, a kto wie czy nie najlepsza, droga do przerwania uzależnienia. Można skorzystać z porady osoby, która sama u siebie przerwała uzależnienie i która wie jak to jest...

Początek strony