Maciej Trojanowski

Home Strefa Tajemnic Maciej Trojanowski Tesla Silnik Johnsona Psycho Teleportacja Ibogaina Aspartam AIDS Kontrowersje Działo Orgonowe Torsion Theory EMM Perendev Morgellons

 

Prowadzący w latach 1997 - 2006 program NIE DO WIARY w telewizji TVN zaprasza::

JMTNDWP.jpg (44061 bytes)

 Email: jmte@zigzag.pl

 

Z ostatniej chwili !!!

Wiadomość dla wszystkich fanów PSI

Nowy Program Telewizyjny o zjawiskach paranormalnych pt.

"Strefa Tajemnic"

już niebawem!!!

Jeżeli swoją opowieścią zechcesz otworzyć nowe horyzonty innym, Strefa Tajemnic to miejsce, z którego dotrzesz do milionów ludzi.

Zapraszam do mojej STREFY TAJEMNIC

 

Program Nie Do Wiary nie jest kontynuowany od dwóch lat. Jednak mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów. Rozpocząłem właśnie realizację nowego programu o zjawiskach paranormalnych, anomalnych, zagadkowych czy spiskowych. Tak, jak dawniej czekam na Wasze sygnały. Mój telefon, na którym możecie nagrać wiadomość będzie czynny cały czas. Jego numer to 0501 762 906. Oczywiście możecie pisać e-maile na adres jmte@zigzag.pl. Wszystkie sygnały zostaną sprawdzone. Jak zwykle zapewniam anonimowość.

Niezależnie od Waszych standardowych sygnałów jestem zainteresowany współpracą i poszukuję osób gotowych podzielić się swoją wiedzą lub  doświadczeniami ezoterycznymi z tymi, którzy czują lub widzą inaczej, za pośrednictwem mojego nowego programu telewizyjnego. Jeżeli Ty sam(a) doświadczasz stale Niezrozumiałego napisz o tym kilka słów do mnie. Jeżeli znasz innych, którzy mają podobne doznania poinformuj ich o moich poszukiwaniach. Tak, jak dziesiątki innych, macie szanse podzielić się swoją wiedzą ze społecznością fanów ezoteryki.

„Percepcja pozazmysłowa jest zdolnością, która u wielu osób występuje, chociaż w różnym stopniu nasilenia, podobnie jak ma to miejsce z talentem plastycznym, muzycznym czy też sportowym”.

Jessica Utts

Profesor statystyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis

19 listopad 2007

Nowość !!!

Teleportation Physics Study

Szokujący raport na temat między innymi psycho-teleportacji sporządzony przez fizyka, dra Erica Davisa na zamówienie sił powietrznych USA. Świat oficjalnej nauki nigdy dotąd nie rozważał publicznie tych niezwykłych zjawisk parapsychicznych z powagą godną fizyki kwantowej. Ujawnione przez Davisa badania przeprowadzone w Chinach rzucają zupełnie nowe światło na zagadnienia psychokinezy. Psychotronika ma szanse stać się oficjalną i pasjonującą dziedziną nauki...

Informacje na temat psycho-teleportacji zawarte w tym naukowym raporcie są tak przekonujące, że zmieniają poglądy sceptyków, a fanów prowadzą od wiary do wiedzy...

 

NOWOŚĆ

Książka

Georga Trinkusa

"TESLA Zagubione Wynalazki"

JUŻ   DOSTĘPNA !!!

 TO MIEJSCE ZAWIERA  FRAGMENTY ŹRÓDŁOWE I MATERIAŁY, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA WYMOGI PROGRAMU NIE MOGĄ (-ŁY) BYĆ ZAPREZENTOWANE W CZASIE EMISJI RELACJI STREFY 11 JEDNAK MOGĄ BYĆ INTERESUJĄCE Z WIELU POWODÓW!!!

ZAMIERZAM UMIESZCZAĆ W NIM  RÓWNIEŻ INNE INTRYGUJĄCE, BULWERSUJĄCE LUB TAJEMNICZE TEMATY, NA KTÓRE NATRAFIAM W CZASIE POSZUKIWAŃ W INTERNECIE I KTÓRE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI CZASOWYCH TŁUMACZĘ NA JĘZYK POLSKI !!!

 

 

Ibogaina Jesteś uzależniony! HEROINA, KOKAINA, ALKOHOL!!! Słyszałeś o przerywaniu uzależnień w czasie jednej sesji autoterapeutycznej. Jeśli nie to zajrzyj na tę stronę. Jeśli tak to dowiedz się szczegółów. Ceny na rynku europejskim poszły w dół.  

Na tę autokurację już Cię stać !!!

Z ostatniej chwili: CZY I TY MOŻESZ SIĘ UZALEŻNIĆ? Zobacz wyniki ostatnich badań mechanizmów uzależnień!

AIDS - kontrowersje 

Jeśli nie wierzycie to szukajcie na stronach angielskojęzycznych. Wieści są szokujące: Medycyna nie informuje nas, że AIDS nie jest chorobą, lecz kategorią medyczną, w skład której wchodzi 28 osiem znanych od dawna chorób, że wirus HIV stwierdzany jest u mniej niż połowy chorych na AIDS i że jego obecność wcale nie oznacza konieczności zachorowania na AIDS. Pamiętacie Magic Johnson'a? Miał HIV'a i wyzdrowiał? Dlaczego? Dlaczego tysiące ludzi z pozytywnym testem HIV żyje i ma się dobrze? Czy czasem nie została popełniona poważna omyłka medyczna? Czy przypadkiem komuś nie zależy na podtrzymywaniu histerii AIDS? Przypomnijcie sobie aferę w kwietniu 2001 w Afryce Południowej, na skutek protestów  Afrykanów koszt rocznej kuracji spadł z 10.000 U$ do 500 U$.

Nie twierdzę, że autorka cytowanej przeze mnie książki ma 100%-wą rację, twierdzę jednak, że jej praca i sposób, w jaki została przeprowadzona zmusza do głębokiego przemyślenia tego co sądzimy o tej strasznej "chorobie", do krytycznego spojrzenia na doniesienia na ten temat prasy codziennej i nawet naukowej. Nie ma bowiem wśród naukowców i lekarzy jednoznacznej opinii i zgody na temat równania HIV=AIDS, a zatem pytanie który z lekarzy ma rację stawia nas przed koniecznością dokonania oceny we własnym zakresie.

Przeczytanie tej strony zmusi Was do myślenia! Zapraszam

Aspartam pijesz Cola Light, Diet Pepsi i żujesz gumy Orbit. Jeśli bardzo dbasz o linię, to przypuszczalnie do kawy sypiesz także Nutra Sweet. Wyglądasz lepiej i nie musisz wierzyć we wszystko co na ten temat mówią przeciwnicy tych produktów, ale przynajmniej powinieneś to wiedzieć! To może być niezwykła przygoda. Zapraszam.

Tesla Czy wierzysz w możliwość kontrolowanego bezprzewodowego przesyłania energii. Gdyby to było możliwe, to niczym bogowie moglibyśmy napędzać dowolne urządzenia w dowolnym miejscu. Okazuje się, że to jest możliwe. Taki system wymyślił na początku XX wieku Nikola Tesla. Opatentował go pod US Patent No 1,119,732 (1902). Dlaczego go nie zrealizował, dlaczego nikt go nie potrzebuje? Rozwiązanie tej zagadki każdy badacz zjawisk niezwykłych może znaleźć sam. Aby zachęcić Was do badania życia i wynalazków Nikoli Tesli zapraszam na tę stronę.

Silnik Johnsona Czy chciałbyś dowiedzieć się na czym polega tajemnica konstrukcji słynnego silnika na magnesy stałe? Czy w dobie dostępności magnesów neodymowych chciałbyś spróbować skonstruować taki silnik? Czy chciałbyś wejść w posiadanie pełnego tłumaczenia patentu Johnsona oraz artykułu będącego reportażem z jego pracowni? Jeżeli tak  zapraszam na tę stronę...

 

Teoria próżni fizycznej i teoria pola torsyjnego Czy rozważaliście Badacze Rzeczy i Zjawisk Niezwykłych możliwość stworzenia teorii wyjaśniającej wiele zjawisk, którymi w poszukiwaniu Prawdy zajmują się Dociekliwi i Sceptycy. Nie za naszego życia, bo oficjalna nauka nie zajmuje się prekognicją, telepatią, biopolem, pseudomagnetyzmem, prędkościami nadświetlnymi itd. A jednak coś się w tej materii zmienia. Być może już niedługo dowiemy się nowych  i fascynujących rzeczy na ten temat. Wygląda na to, że nie wszyscy "scjentyści" są konformistami i boją się dotykać tematów kontrowersyjnych. Na szczęście są tacy, którzy sięgają gdzie wzrok nie sięga. Zaglądajcie od czasu do czasu na moje strony. 

CLOUDBUSTER - DZIAŁO ORGOWNOWE To temat relacji Strefy 11 z 22.04.2001. Relacji poruszającej prawie nieznany temat urządzenia służącego do kontroli pogody, do wywoływania deszczu. Jeśli chcecie dowiedzieć się trochę więcej na temat występujących tam osób to zapraszam na tę stronę. Może ktoś zajmie się tym tematem w Polsce.

 

Początek strony

J. Maciej Trojanowski jmte@zigzag.pl 

Ostatnie uaktualnienie 2011-01-27 09:31:45


Maciej Trojanowski