Home Strefa Tajemnic Maciej Trojanowski Tesla Silnik Johnsona Psycho Teleportacja Ibogaina Aspartam AIDS Kontrowersje Działo Orgonowe Torsion Theory EMM Perendev Morgellons

 

Kiedy TVN zdjął z ramówki Nie Do Wiary, byłem przekonany, że to koniec mojej "kariery" telewizyjnej. Nie przeżyłem frustracji z powodu końca "popularności", bo od początku wiedziałem, że wszystko ma swój początek i koniec. A te dziewięć lat na antenie to i tak był olbrzymi sukces, świadczący o obiektywnej wartości mojej roli w opowieściach niesamowitych, jak często mylnie, określano Nie Do Wiary w prasie telewizyjnej.

Setki emaili od ludzi, którzy potrzebują rady, pomocy, wsparcia ze strefy ezoteryki, ufologii, parapsychologii, psychotroniki czy innych dziedzin, takich jak choćby teorie spisku, zmusiły mnie z czasem do rozważenia, a następnie podjęcia mojej własnej inicjatywy stworzenia nowego cyklicznego programu o takiej tematyce. Czas płynął naprzód, a społeczność moich fanów pozbawiona była w mediach dopływu uaktualnionych informacji o zjawiskach paranormalnych, możliwości oglądania sensacyjnych zdjęć, słuchania relacji z przeżyć ezoterycznych czy z badań nad zakazanymi tajemnicami historii. Mimo, iż zawiesiłem muszkę na kołku, fani domagali się "dalszego ciągu".

Życie zmusiło mnie do powrotu, oferując szczęśliwe, choć nieprawdopodobne zbiegi okoliczności. To co wydawało się niemożliwe, okazało się proste. Tak, jakby jakaś siła wyższa zdecydowała, że nie mogę pozostawić moich fanów "na lodzie". W rezultacie powstał nowy program pod tytułem STREFA TAJEMNIC, do którego, wraz z Agencją Telewizyjną ZOOM, właśnie nagrywam serię odcinków na jesień 2008. W programie tym oprę się na moich wcześniejszych doświadczeniach i będę przewodnikiem po strefie zjawisk i faktów, z których wyjaśnieniem nie radzą sobie racjonalne teorie naukowe. Według aktualnych ustaleń, późną jesienią 2008, STREFA TAJEMNIC pojawi się  w telewizji POLSAT i prawdopodobnie będzie emitowana w niedziele o godzinie 19:30 (Choć ta godzina może oczywiście jeszcze ulec zmianie).

Już teraz gorąco zapraszam wszystkich, którzy chcieliby przekazać ważne informacje, wnieść swój udział, czy wystąpić w moich relacjach, do kontaktu. Proszę pisać pod adres jmte@zigzag.pl lub nagrywać informacje na skrzynce głosowej numeru 501 762 906. Wszystkim zapewniam anonimowość, wszelako kontakt nawiążę jedynie z osobami, które podadzą swoje nazwisko oraz numer telefonu, tak bym mógł zweryfikować rzetelność sygnału i jego wartość merytoryczną.

Aktualnie interesują mnie relacje z tzw. "out-of-body experience" czyli doświadczenia poza ciałem w czasie śmierci klinicznej lub w innych okolicznościach. Osoby, które doznały szczególnych, tego typu, przeżyć i są gotowe współpracować, uprzejmie proszę o sygnały! Takie relacje wzmacniają naszą wiarę w ciągłość bytu ludzkiego.

Poszukuję także osób, które mieszkają w nawiedzonych domach i przeżywają w nich niezwykłe doznania, związane z obecnością niezidentyfikowanych bytów, energii, etc. Takie relacje być może pomogą innym, nie rozumiejącym wydarzeń, zakłócających ich codzienne życie lub stanowić będą kanwę do ogólnych rozważań w tym zakresie.

Interesują mnie także osoby, które przeżyły egzorcyzmy, ich doświadczenia oraz osiągnięte rezultaty, osoby które korzystały z usług radiestetów, hipnotyzerów i uzdrowicieli, a które dzięki temu pozbyły się trawiących ich kłopotów, męczących zjawisk czy dolegliwości. Takie relacje mogą ilustrować powszechne przekonania o skuteczności zabiegów wyżej wymienionych specjalistów lub prowokować do dyskusji na ten temat.

Kolekcjonerów nienaturalnych obserwacji, eksploratorów tajemniczych konstrukcji czy zapomnianych instalacji, poszukiwaczy zaginionych skarbów i wszystkich ogarniętych pasją badania obiektów lub zdarzeń, których status bądź historia wymyka się oficjalnym interpretacjom, zapraszam do współpracy...

Maciej Trojanowski

Wrzesień 2008