Poprzednia Następna

JMT Czy mógłby Pan powiedzieć nam, co Pan tu robi, do czego służy to laboratorium?

DeMeo To jest Laboraturium Biofizycznych Badań Orgonu, które założyłem w 1978, gdy byłem studentem University of Kansas.

W 1988 roku przeniosłem się za Zachodnie Wybrzeże, Zachodnie Wybrzeże Kalifornii i zacząłem tam prowadzić serię cotygodniowych seminariów. Były one bardzo popularne i podobały się studentom, ale nie mogłem przeprowadzić prezentacji eksperymentalnych dowodów prac Reicha, a w moim małym mieszkaniu w Kalifornii nie miałem wystarczająco dużo miejsca by wykonywać taki rodzaj pracy, jaki zamierzałem, zatem ... żeby skrócić całą historię w 1995 przenieśliśmy się tutaj do Green  Springs, jak to miejsce jest nazywane, w południowym Oregonie, gdzie ceny gruntów były sensowne i stać nas było na kupno i późniejsze zbudowanie budynku tego laboratorium. Od 1995 prowadzę tu serię letnich seminariów, które prezentują odkrycia Dr Reicha, odkrycia biologiczne i odkrycia biofizyczne, Czasami prowadzimy seminaria n/t pogody, a przyjeżdżają do nas studenci z całego świata by się uczyć. (...)

Inną rzeczą, którą tu robię,  to moje własne eksperymenty laboratoryjne. Zebrałem to trochę najlepszego naukowego sprzętu laboratoryjnego do pomiarów ...... (?) i różnych zjawisk naturalnych i powoli kompletujemy dokumentacje dotyczące różnych aspektów odkryć Dr Reicha, dotyczących zagadnień biologicznych  np. bionów, akumulatora energii orgonowej i prac dotyczących cloudbustingu. Od mniej więcej 1989 jestem odwiedzany i zapraszany z moją wiedzą i urządzeniami przez ludzi z różnych miejsc świata do różnych  regionów by sprawdzić co możemy zrobić dla stworzenia lepszych warunków atmosferycznych. Np. w 1989 rozpocząłem projekt w Berlinie mający na celu usunięcie panującej tam stagnacji atmosferycznej i ograniczenie ilości alarmów ostrzegających przed smogiem. Wynik tej pracy był całkiem dobry, chociaż powstały tak wielkie komplikacje z powodu upadku Muru Berlińskiego i zamknięcia niektórych wielkich, zanieczyszczających fabryk we Wschodnich Niemczech, że nie możemy powiedzieć co było rezultatem cloudbustingu, a co wynikiem zamknięcia tych fabryk. Zatem przy wynikach tego eksperymentu pozostaje znak zapytania.

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że Dr DeMeo i jego wiedza jest dla Was interesująca, to możecie ją zgłębić. Możecie nauczyć się Cloudbustingu, wykorzystania akumulatora orgonowego, etc. Możecie wziąć udział w jego Programie Edukacyjnym. DeMeo mówi dobrym, czytelnym angielskim, bez śladu slangu. Prawdziwy wykładowca akademicki natychmiast umiejący wyczuć wątpliwości słuchacza. Szczegóły znajdziecie na specjalnie przetłumaczonej przeze mnie stronie: Edukacja w zakresie Orgonomii

Poprzednia Następna