Poprzednia Następna

JMT W jaki wykorzystuje się tę formę energii w cloudbustingu?

Orgon jest czymś co istnieje w atmosferze. Jest bardzo głodny wody, przyciąga wodę, przyciąga wodę  do siebie. Na chmurę można spojrzeć w sposób klasyczny:  że ma nieco wyższą temperaturę, jest wypełniona wodą, kroplami, że jej względna wilgotność jest nieco wyższa niż100%, ma ona pewne cechy elektryczne, jest nieco cieplejsza od otoczenia itd., ale jako jej naturę podstawową możemy sobie wyobrazić chmurę jako koncentrację energii Orgonu w atmosferze, która przyciągnęła do siebie wodę, która rozwinęła niewielkie właściwości elektryczne i która jest nieco cieplejsza. (...)

 Zatem można spojrzeć na chmurę jak na koncentrację energii ze wszystkimi tymi przejawami. Cloudbuster działa zakłócająco na tą spokojną, naturalną formę kontinuum energii (Orgonu) i tworzy agregacje Orgonu, które przyciągają wodę i następnie wytwarzają chmury. Jest to wysoce uproszczona prezentacja tego co w praktyce jest bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem w chwili gdy wychodzi się w teren by wykorzystać te urządzenia. Moje podejście do tego jest takie by integrować jak najwięcej danych pochodzących z klasycznych obserwacji meteorologicznych, gdzie patrzymy na zdjęcia satelitarne, odczytujemy wartości ciśnienia, szybkość wiatru i próbować dokonać interpretacji energetycznej tego wszystkiego, i dopiero wtedy użyć Cloudbustera  w połączeniu z informacjami, które możemy otrzymać z danych meteorologicznych lub z tego co sami możemy własnymi oczami.

(...)

„Tu jest... Oto studium, które ja sam wykonałem na Uniwersytecie Kansas. Ma bardzo długi tytuł: „Wstępna analiza zmian pogody w Kansas, związanych z eksperymentalnym działaniem Cloudbustera Reicha”. Była to pierwsza praca naukowa badająca odkrycia Reicha w nie zakamuflowany sposób, która została zaakceptowana przez jakikolwiek uniwersytet amerykański. Praca ta została zakończona 1979 i nie sądzę, żeby od tego czasu, ktokolwiek był w stanie zrobić coś podobnego. Nie w USA. Było kilka prac uniwersyteckich w dziedzinie medycyny, w Niemczech, ale nie w USA. W tej pracy w zasadzie przeprowadziłem badanie skuteczności Cloudbustera w warunkach polowych.  (Cięcie)

To jest zdjęcie Cloudbustera, który został użyty w badaniach w Kansas. Jest aparat podobny do tego, który zobaczy Pan na zewnątrz, z tym że tu jest on ustawiony i gotowy do działania, jak Pan widzi. Z tym urządzeniem przeprowadziłem całą serię prób, które były analizowane przy wykorzystaniu widocznych tu zdjęć satelitarnych pokrywających większość terenu centralnych i zachodnich Stanów Zjednoczonych. I dodatkowo przeprowadziliśmy analizę graficzną danych opadów deszczu i wyniki tej pracy były naprawdę fantastyczne. Próbuję tu znaleźć wykres podsumowujący, o tu jest... Ten szczególny wykres podsumowuje wyniki 12 różnych operacji z Cloudbusterem. Jak można zobaczyć, to jest moment operacji i można zobaczyć ten pik opadów bezpośrednio po niej. I to był pierwszy, solidny, systematyczny dowód, dostarczony przez kogokolwiek, że Cloudbuster rzeczywiście działał.”  (Cięcie)...

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tajemniczych pracach Dr Reicha, o jego potępionych przez FDA praktykach terapeutycznych, które dzisiaj znajdują naśladowców nawet wśród lekarzy w sąsiednich Niemczech musicie odwiedzić stronę DeMeo i być może wybrać się do Ashland w stanie Oregon lub do Berlina na jego wykłady. Wierzcie mi zagadnienia, z którymi się zetkniecie są fascynujące. Pamiętajcie, że Dr Wilhelm Reich został za głoszenie swoich poglądów osadzony w więzieniu, a jego dzieła zostały wyrokiem sądu federalnego SPALONE i działo się to drugiej połowie lat pięćdziesiątych XX wieku w najbardziej „liberalnym” kraju Świata, a nie w mrocznych czasach Trzeciej Rzeszy w hitlerowskich Niemczech.

© Maciej Trojanowski

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że Dr DeMeo i jego wiedza jest dla Was interesująca, to możecie ją zgłębić. Możecie nauczyć się Cloudbustingu, wykorzystania akumulatora orgonowego, etc. Możecie wziąć udział w jego Programie Edukacyjnym. DeMeo mówi dobrym, czytelnym angielskim, bez śladu slangu. Prawdziwy wykładowca akademicki natychmiast umiejący wyczuć wątpliwości słuchacza. Szczegóły znajdziecie na specjalnie przetłumaczonej przeze mnie stronie: Edukacja w zakresie Orgonomii

Poprzednia Następna