Poprzednia Następna

JMT Cloudbusting, dla mnie wygląda to na bardzo tajemniczą technologię. Czy mógłby Pan wytłumaczyć co to jest Cloudbusting?

Jest to odkryta przez Dr Reicha metoda zmieniania programatorów(?) energetycznych w atmosferze. Rozumiem przez to, że Ziemię otacza pole energii życia, ma ono niebieski kolor i nadaje atmosferze ziemi niebieską poświatę, którą można zobaczyć patrząc wysoko na niebo. Ale jeśli się przebywa w pojeździe kosmicznym takim, jak np. prom kosmiczny i spojrzy się na dół można zobaczyć, że ziemia świeci na niebiesko. Nie jest to coś co jest tak łatwe do wytłumaczenia w oparciu o załamanie światła. Wierzymy, że jest to przejaw tego niebieskiego pola energii życia, podobnego do pola  niebieskiej poświaty, którą w pewnych przypadkach można zobaczyć wokół mikroorganizmów, lub niebieskie świecenie gór, jakie pokazałem Panu na zdjęciu, na którym grunt sam z siebie świeci na niebiesko, z czegoś na zboczu góry. Wierzymy, że to jest również przejaw energii życia. Kiedy jest to zdrowa, łatwo przepływająca forma energetyczna, deszcz i chmury mają bardzo regularny, cykliczny charakter, pulsacji, jak bicie serca. Dzieje się to regularnie, życie jest wzmacniane i wszystko dzieje się dobrze. Ale czasem coś może zakłócić tą naturalną pulsację energetyczną i wtedy ten niebieski kolor znika i zostaje zastąpiony bardzo mglistym i nieprzezroczystym rodzajem szarości, który w klasycznym ujęciu nazwiemy zanieczyszczeniem powietrza lub mgłą pustynną, w zależności od tego gdzie to zobaczymy. Podstawową tego przyczyną okazuje się być stagnacja energetyczna a Cloudbuster ma zdolność do zmiękczenia i wyeliminowania tej stagnacji energetycznej i odbudowania pulsacji, co przynosi z powrotem chmury i deszcz. Tak więc największe zastosowanie, ponad to, o którym wspomniałem poprzednio w Berlinie, o zagadnieniu zanieczyszczenia powietrza ..., największe zastosowanie i najbardziej skuteczne zastosowanie Cloudbustera z niekwestionowanymi pozytywnymi rezultatami, jest na obszarach długotrwałych susz lub na obszarach pustynnych i polega na przywracaniu opadów deszczu, które nie występowały tam od lat.

Jeżeli dojdziecie do wniosku, że Dr DeMeo i jego wiedza jest dla Was interesująca, to możecie ją zgłębić. Możecie nauczyć się Cloudbustingu, wykorzystania akumulatora orgonowego, etc. Możecie wziąć udział w jego Programie Edukacyjnym. DeMeo mówi dobrym, czytelnym angielskim, bez śladu slangu. Prawdziwy wykładowca akademicki natychmiast umiejący wyczuć wątpliwości słuchacza. Szczegóły znajdziecie na specjalnie przetłumaczonej przeze mnie stronie: Edukacja w zakresie Orgonomii 

 Poprzednia Następna